poniedziałek, 31 lipca 2017

Tu i teraz - lipiec

Lipiec przeleciał mi z prędkością światła i tak oto mogę powiedzieć - zaczynam urlop! Cieszę się na niego ogromnie, a powód tej radości znajdziecie w dalszej części posta.
Dziś krótko i uciekam do reszty zajęć:
 
 
SŁUCHAM
przez większość lipca towarzyszyła mi sympatyczna aplikacja "Dźwięki deszczu", w której można wybrać przeróżne odgłosy natury. Jeżeli czytaliście
ten post, to doskonale wiecie co sama wybrałam ;)

CHCIAŁABYM
w sierpniu pozałatwiać mniej lub bardziej zaległe sprawy, na które nie mam czasu poza urlopem.

CZUJĘ SIĘ
już prawie w pełni sił po dwóch paskudnych choróbskach, które mnie dopadły w tym miesiącu. Mój pech przyciąga mi takie rewelacje kiedy jest ciepło.

JESTEM WDZIĘCZNA ZA
talent, który mam. Nie chcę robić z siebie wirtuoza, bo nim nie jestem, ale mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że jakiś tam pierwiastek talentu we mnie jest ;) To, że mogę grać na organach, śpiewać, w jakiś sposób tworzyć muzykę - to wszystko niesamowita sprawa, za którą dziękuję.CIESZĘ SIĘ
(przeogromnie) na wyjazdy nad morze! Tak, będę tam dwa razy! ❤

 
UCZĘ SIĘ
nowej codzienności, w którą wpisane są manuały, piszczałki i pieśni. Działam w niej od 5 lat (które swoją drogą stuknęły mi właśnie w lipcu), ale tym razem jest to bardziej angażujące.

CZYTAM
uwierzcie lub nie, ale mam sporo książek, które chciałabym odświeżyć lub dopiero poznać, ale nie mogę się "przemóc" do czytania! Nie mam pojęcia co się dzieje, ale może na wyjeździe trochę się to odblokuje?

OGLĄDAM
udało nam się wyskoczyć do kina na bardzo fajny film "W starym, dobrym stylu".  Może dla wielu film nie jest zbyt ambitny, ale ja lubię obejrzeć takie lekkie produkcje.CZEKAM NA
morze, plażę, gofry, świderki! Czekam na wyjazdy ❤Życzę Wam ciepłego i prawdziwie wakacyjnego sierpnia! Cieszmy się latem póki trwa, bo za chwilę wylądujemy na kanapie z parą ciepłych skarpetek i gorącą herbatą w kubku :)
 


Cykl "tu i teraz" został zaczerpnięty z bloga worqshop. Jeżeli również podchwyciliście pomysł Kasi i piszecie comiesięczne podsumowania, podajcie link, chętnie poczytam :)
 

4 komentarze:

 1. Miłej zabawy nad morzem! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Niezależnie od pogody cieszę się na wyjazdy :)

   Usuń
 2. A mnie ta aplikacja z odgłosami natury jakoś nie przekonuje. Za to czytanie popieram w 100%, sama jestem miłośniczką :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi właśnie jakoś podeszła, po kilku nieudanych próbach zaskoczyła. A czytanie mi się odblokowało z czego jestem mega zadowolona :)

   Usuń

Copyright © 2016 Martushkowo , Blogger